Trampkarz I. Zwycięstwo w Żarach

21230995_1743037139330636_6199472684564746162_n Kolejny mecz ligi wojewódzkiej rozegrali w Żarach zawodnicy Warty I Gorzów, a przeciwnikiem był UKS Promień Żary.

Mecz rozpoczął się z godzinnym opóźnieniem, ponieważ sędziowie mieli podaną inną godzinę rozpoczęcia spotkania.  Zawodnicy przez prawie półtorej godziny przygotowywali się do meczu przy padającym ulewnie deszczu.

Od początku spotkania młodzi warciarze próbowali narzucić swój styl gry i przejąć inicjatywę w meczu. Gospodarze odpowiadali strzałami z dystansu i kontratakami i to oni miej dwie doskonałe sytuacji do otwarcia wyniku meczu. W końcówce pierwszej połowy po akcji Szymona Zdzichowskiego z Filipem Wawrzyniakiem bramkę zdobył Jakub Reszka. Druga połowa rozpoczęła się od śmielszych ataków zawodników Promienia, na które Warta odpowiedziała indywidualną akcją Zdzichowskiego, po którego strzale ponownie piłkę w siatce umieścił Reszka. Od tego momentu była już całkowita dominacja zawodników z Gorzowa, którzy mogli pokusić się o strzelenie jeszcze kilku bramek.

W meczu tym zadebiutowali w lidze wojewódzkiej Piotr Wiśniewski i Michał Kujawa.

Kolejny mecz 15 października o godzinie 11.00 z Arką Nowa Sól w Gorzowie.

UKS Promień Żary – Warta Gorzów 0-2 (0-1) Reszka -2

Warta Gorzów – Łodziato – Stondzik, Zieliński, Barański, Sztuba – Przybysz, Bujak (Wiśniewski), Smacki, Wawrzyniak (Szyliński), Zdzichowski (Kujawa) – Reszka (Pokonieczny), Tecław.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*