Trampkarz II grał w Torzymiu

IMG_20161008_122950Drużyna trampkarza II rozegrała kolejny mecz II ligi okręgowej w Torzymiu z miejscowym zespołem Toromy.

Nasi chłopcy przystąpili do tego meczu mocno skoncentrowani i od początku narzucili swój styl gry, długo utrzymywali się przy piłce i raz po raz stwarzali sobie sytuacje pod bramką rywali. Do strzelenia bramki brakował dokładności, zimnej krwi lub na drodze stawał bardzo dobrze dysponowany bramkarz gospodarzy. Po jednym z nielicznych kontrataków drużyna Toromy strzeliła pierwszą bramkę, a po naszym kolejnym błędzie drugą bramkę.  W przerwie meczu sędzia na wniosek Naszego kapitana zarządził sprawdzenie dokumentów graczy miejscowych. Okazało się, że minimum trzech zawodników (tylko tylu można sprawdzić) w drużynie miejscowych jest starszych i gra na karty swoich kolegów.  Postanowiliśmy dokończyć mecz po przerwie (kierując się aspektami szkoleniowymi). Nasza drużyna w drugiej połowie również stworzyła sobie wiele sytuacji i po jednej z nich bramkę strzelił Jakub Reszka.

Zespół Warty II Gorzów zasłużył na słowa uznania za grę w tym meczu, chłopcy nie ulękli się starszych rywali (tym razem nie tylko o rok jak co tydzień) silniejszych fizycznie, postawili przeciwnikom wysoko poprzeczkę, walcząc o każdy metr boiska.

Mecz najprawdopodobniej zostanie zweryfikowany jako walkower na korzyść Warty II.

Toroma Torzym – Warta II Gorzów Wlkp. 2-1 (2-0)

Warta II: Czyrka – Szulc, Kaczmarek, Stondzik, Sztuba – Hachuła, Szyliński, Bujak, Krawiec, reszka – Pokonieczny, grali również: Galareta, Leszczyński, Dąbek, Francuzik.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*