Trampkarz II – porażka w Sulęcinie

18111160_1359311837461356_1616999097_o Drużyna Warty II Gorzów rozegrała dziewiątą kolejkę I ligi okręgowej. Tym razem musiała uznać wyższość drużyny z Sulęcina.Mecz rozpoczął się bardzo niefortunnie. W jednej z pierwszych akcji faulowany był Filip Szulc, w wyniku faulu doznał urazu biodra i do końca meczu nie pojawił się na boisku (wizyta w szpitalu po meczu wykazała, że jest to poważna kontuzja i Filipa czeka długa przerwa). W kolejnej akcji przy próbie strzału urazu kolana nabawiła się Bartosz Skiba (uraz okazał się jednak mniej groźny i Bartek wrócił do gry w drugiej połowie). Bardzo agresywna i zdecydowana gra miejscowego zespołu sprawiła, że po piętnastu minutach przegrywaliśmy 2-0. Mimo kilku bardzo dobrych akcji w rozegraniu brak skuteczności nie pozwolił nam strzelić bramki kontaktowej. Po ostrej reprymendzie w szatni, wyszliśmy na drugą połowę w przekonaniu, że jeszcze nie wszystko stracone. Dwa razy pokonaliśmy miejscowego bramkarza po strzałach najlepszego na boisku Wiktora Szylińskiego. Tego dnia Nasz obrona była dziurawa jak ser szwajcarski. Każda długa piłka za plecy obrońców stanowiła zagrożenie. Mecz zakończył się wynikiem 4-2. W końcówce panował radosny futbol i mieliśmy jeszcze kilka okazji do strzelenia bramek.

Futbol młodzieżowy cechuje się dużymi wahaniami formy u zawodników to również spotkało Nas, tydzień temu rozegraliśmy najlepszy mecz w sezonie, a w ostatni weekend liczą błędów moglibyśmy obdzielić sześć innych spotkań.

Stal Sulęcin – Warta II Gorzów 4-2 (2-0)

bramki: Szyliński-2

Tecław (Czyrka) – Czebieniak (Dąbek), Wiśniewski, Kaczmarek, Stondzik – Hachuła(Leszczyński), Skiba(Krawiec), Barański (Świderski), Szyliński, Szulc (Reszka) – Pokonieczny (Wałkowski)

W sobotę ostatni mecz w z sezonie z Pogonią Krzeszyce.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*