Trampkarz II wygrywa kolejny mecz

img_20161029_160308W sobotę zawodnicy Warty II Gorzów Wlkp. rywalizujący w II lidze okręgowej trampkarzy rozegrali swój przedostatni mecz tej jesieni. Na stadionie Warty zmierzyli się zespołem Steinpolu Ilanki Rzepin. Mecz nie był ładnym widowiskiem, a nasz gra przez długie fragment pozostawiała dużo do życzenia.  Rozpoczęliśmy doskonale, Mateusz Paradowski w zamieszaniu podbramkowym strzelił gola w 30 sekundzie meczu. Kolejna bramkę zdobyliśmy dopiero po przerwie po strzale z dystansu Wiktora Szylińskiego. Trzecią bramkę po rzucie rożnym dołożył Bartosz Galareta, a czwartą na minutę przed końcem meczu Bartosz Hachuła. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 4-1 dla Naszej drużyny.

Warta II Gorzów – Steinpol Ilanka Rzepin 4-1 (1-0)

Bramki: Paradowski, Szyliński, Galareta, Hachuła

Łodziato (Tecław) – Szulc, Kaczmarek, Krawiec, Sztuba – Zdzichowski (Leszczyński),  Bujak, Szyliński, Wałkowski (Dąbek), Paradowski (Galareta) – Hachuła