Trampkarz II wywalczył punkt z Ilanką Rzepin

17797663_1438672829512791_1830080522_o-240x135Drużyna trampkarza II zebrała kolejne doświadczenie. W sobotę zremisowała z Ilanką Rzepin 2-2.

Pierwsza połowa to popis Naszej gry, długo utrzymywaliśmy się przy piłce wymieniliśmy wiele dokładnych podań na połowie przeciwnika i stwarzaliśmy bramkowe sytuacje. Pierwszą bramkę zdobył strzałem z 40 metrów Mateusz Sztuba po błędzie bramkarza. Kolejna bramkę strzelił po wzorowo przeprowadzonej akcji zespołowej Szymon Zdzichowski. Druga  połowa również toczyła się pod Nasze dyktando jednak brak asekuracji i zdecydowania przy jednej z nielicznych akcji gości spowodował utratę bramki. Bramkę na 2 – 2 straciliśmy po przegranej przebitce w środkowej strefie boiska. Do końca meczu dążyliśmy do zdobycia zwycięskiej bramki i stworzyliśmy sobie kilka dogodnych sytuacji których niestety nie udało się zamienić na bramkę.

Rozegraliśmy najlepszy mecz od początku sezony, szczególnie za pierwszą połowę cały zespół zasługuje na słowa uznania i wyróżnienia zwłaszcza że przeciwnicy są średnio o rok a od Bartków Hachuły i Skiby o dwa lata starsi.

Warta II Gorzów – Ilanka Rzepin 2-2 (2-0)

Bramki: Sztuba, Zdzichowski

Tecław (Czyrka) – Zdzichowski, Wiśniewski, Kaczmarek, Sztuba – Szulc(Rembas), Barański, Skiba, Przybysz (Krawiec), Hachuła (Wałkowski) – Pokonieczny (Szyliński), Leszczyński