Trampkarze remisują w derbach Gorzowa

vs StilonMiniona sobota w Wojewódzkiej Lidze Trampkarza stała pod znakiem derbów Gorzowa, ponieważ Warta walczyła na Olimpijskiej ze Stilonem o ligowe punkty.

Pierwsze minuty zapowiadały wyrównany pojedynek, ponieważ gra toczyła się głównie w środkowym sektorze boiska. Jako pierwsi powody do radości mieli Warciarze, którzy wyszli na prowadzenie za sprawą bramki zdobytej po stałym fragmencie gry – rzucie rożnym. Podrażnieni stratą bramki gospodarze zaczęli groźniej atakować bramkę granatowo-bordowych, którzy nie ustrzegli się błędów. Szybko zdobyte bramki dały im prowadzenie 3:1. Tuż przed przerwą udało się złapać kontakt z przeciwnikiem umieszczając piłkę w bramce ponownie za pośrednictwem rzutu rożnego.

Po gwizdku rozpoczynającym drugą odsłonę meczu, oglądaliśmy lepiej zorganizowana Warte, która dążyła do zmiany niekorzystnego rezultatu. Liczne ataki nie przynosiły jednak skutku. Dopiero na kwadrans przed końcem meczu goście doprowadzili do wyrównania. Wynik nie uległ zmianie mimo dogodnej sytuacji w ostatniej akcji meczu.

Stilon Gorzów – Warta Gorzów 3:3 (3:2)