Turniej o Puchar Starosty Sulęcińskiego

turniej-bosko-o-puchar-starosty-cz-1-sulecin-2018-046
W sobotę 27.01.2018r. na zaproszenie sympatycznej drużyny PAP BOSKO Sulęcin nasza drużyna Orlika III wzięła udział w turnieju o Puchar Starosty powiatu Sulęcińskiego.  W turnieju tym nie było klasyfikacji końcowej. Każda drużyna otrzymała medal i pamiątkowe puchary.
W pierwszym meczy zagraliśmy z drużyną LPFA Dariusz Dudka. Mecz walki , staramy się grać w piłkę , konstruować akcję , ale nie potrafimy wyjść na prowadzenie. Po raz kolejny cuda w bramce wyczyniał nasz bramkarz Maurycy Ziemski. Wynik 0-0.

W drugim turniejowym zmaganiu przyszło nam się zmierzyć z II drużyną PAP BOSKO . Od początku zmobilizowani gramy fajnie i konsekwentnie. Co przynosi efekt w postaci zwycięstwa 3-0.

W kolejnym spotkaniu gramy z I drużyną gospodarzy. Mecz bardzo wyrównany , akcja za akcje. Fajne akcje zarówno gospodarzy z Sulęcina jak i naszych dzielnych Warciarzy. Niestety w  samej końcówce brak koncentracji i tracimy bramkę na 1-0 . Nie poddajemy się walczymy dalej , ale niestety gwizdek sędziego i przegrywamy 1-0.

W czwartym meczu naszym przeciwnikiem jest zespół Stali Sulęcin. Źli po porażce 1-0 wyszliśmy na mecz z chęcią pokazania ,że był to tylko wypadek przy pracy. Robimy to w najlepszy z możliwych sposobów. Kilka fajnych akcji , dobra gra w obronie i konsekwentna gra w ataku przynosi efekt w postaci zwycięstwa 2-0.

W przedostatnim meczu naszych zmagań gramy z PAP II BOSKO. Mecz bardzo wyrównany i bardzo ciekawy dla kibiców . Dużo bramek , nieustępliwość i wielka chęć zwycięstwa tak krótko można opisać mecz w wykonaniu obydwu drużyn. Mecz kończy się wynikiem 2-2.

W ostatnim meczu gramy z drużyną Pogoni Krzeszyce. Zespół bardzo fizyczny i ostro grający. Na nasze szczęście mieliśmy w bramce Maurego , który dzisiejszego dnia zablokował dostęp do bramki . Napór na naszą bramkę nic nie dał. Cierpliwie czekaliśmy na swoją szansę i się doczekaliśmy . Świetne podanie Matkowskiego do Ufira, piękne przyjęcie i strzał z dystansu w okienko daje nam zwycięstwo 1-0!

Podsumowując: Widać progres w grze chłopaków! Z turnieju na turniej każdy daje z siebie więcej i wyciąga konstruktywne wnioski! Pracy przed nami wiele , ale miejmy nadzieję ,że za jakiś czas zobaczymy efekt , który zadowoli każdego z nas!

Warto podkreślić ,że po raz kolejny najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Maurycy Ziemski! Brawo!

WYNIKI :
Dudka Kostrzyn – Warta Gorzów 0:0
Warta Gorzów – Bosko II 3:0
Warta Gorzów – Bosko III 0:1
Stal Sulęcin – Warta Gorzów 0:2
Warta Gorzów – Bosko I 2:2
Warta Gorzów – Pogoń Krzeszyce 0:1

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*