W dniu wczorajszym nasi trenerzy skorzystali z zaproszenia Akademi Piłkarskiej KGHM Zagłębie i uczestniczyli w konferencji szkoleniowej, która była przeznaczona dla klubów partnerskich drużyny Miedziowych!
Na wczorajszej konferencji nasi szkoleniowcy mieli ponownie możliwość wysłuchania wykładów prowadzonych przez trenerów Akademii KGHM Zagłębie oraz dyrektora Krzysztofa Paluszka. Obserwowali również jednostkę treningową kategorii JUNIOR C (Trampkarz), która miała na celu pokazanie pod jaką filozofię gry szkoli jedna z najlepszych Akademii w Polsce!
Mamy nadzieję, że wczorajszy wyjazd naszych trenerów na Dolny Śląsk przyczyni się do podniesienia jakości szkolenia w Akademii Piłkarskiej Warta Gorzów!
Dodaj komentarz