Udana inauguracja Ligi Wojewódzkiej Trampkarzy

1

Na inaugurację Ligi Wojewódzkiej Warta podejmowała u siebie PUKS Maksymilan.

Warciarze dobrze rozpoczęli spotkanie operując często piłką , a przeciwnik za nią biegał. Nasz zespół odstawał wyraźnie fizycznie od przeciwnika , ale nikt nie odstawiał nogi. Niestety jako pierwsi tracimy bramkę po długiej piłce , nasza obrona wyszła za wysoko napastnik minął bramkarza i mamy 0:1 . Warta konsekwentnie grała piłką i stwarzała sobie coraz to groźniejsze sytuacje . Ambitna gra zaowocowała w końcówce pierwszej połowy bramką Pawła Rembasa, który zamknął dośrodkowanie Bartosza Nowackiego.

W przerwie nasz zespół zmobilizowany przez trenera ruszył na drugą połowę, niestety po stałym fragmencie gry i dobitce goście ponownie wychodzą na prowadzenie . I tym razem młodzi Warciarze nie załamali rąk i dalej prowadzili grę . Cieszy fakt że to nasi zawodnicy głównie posiadali piłkę a nie przeciwnik . Druga połowa przyniosła jeszcze dwie bramki dla naszego zespołu. Na 2:2 precyzyjnym uderzeniem z rzutu wolnego z dalszej odległości Łukasz Madyda oraz bramka dająca zwycięstwo po wyćwiczonym rzucie różnym. Wykonawcą był Michał Chojak, który bezpośrednio umieścił piłkę w siatce , warto zaznaczyć że dużą rolę odegrali zawodnicy którzy według ustaleń przyjęli swoje pozycje .

Warta Gorzów – PUKS Maksymilan Gorzów (1:1) 3:2 (P.Rembas, Ł.Madyda, Mi.Chojak)

Dziękujemy wszystkim sympatykom za liczne przybycie.Następne spotkanie już w Niedzielę o godz. 16:00 podjemiemy drużynę z Kostrzyna.