Udany rewanż Juniorów Młodszych z Arką Nowa Sól

20160522_110834W sobotni poranek doszło do spotkania miejscowej Warty z Arką Nowa Sól. Pierwszy mecz zakończył się triumfem przyjezdnych, także rewanż zapowiadał się ciekawie.

Początek należał do gospodarzy, którzy od początku narzucili swoje warunki. Po raz pierwszy i jak się później okazało nie ostatni piłka znalazła drogę do bramki przeciwnika w siódmej minucie. Przewaga fizyczna Warciarzy pozwalała im na szybką destrukcje ofensywnych akcji przyjezdnych. Przyczyniło się to do licznych sytuacji podbramkowych, z których systematycznie padały bramki. Po pierwszej odsłonie Warta pewnie prowadziła 5:0.

Podrażnieni porażką w pierwszym meczu gospodarze nie zamierzali zwalniać tempa również po przerwie. Okazji do podwyższenia prowadzenia nie brakowało. Większość ze stworzonych sytuacji udało się zamienić na bramki. Warto odnotować, że na listę strzelców wpisał się debiutujący Wiktor Wiśniewski z drużyny Trampkarza.  Po raz kolejny szansę występu w starszej kategorii otrzymał również Łukasz Madyda. Ofensywnie nastawieni gospodarze pokonali Arkę 13:0.

Warta Gorzów – Arka Nowa Sól 13:0 (5:0)