W Drezdenku bez punktów

18575439_1487408907972516_1429597451_oW miniony weekend nasz Junior Młodszy I wybrał się do Drezdenka gdzie o ligowe punkty walczył z Lubuszaninem.

Mecz w Drezdenku można określić mianem „mecz podwyższonego ryzyka”. Obie ekipy nie przepadają za sobą. Napięcie rosło już od samej rozgrzewki. Zmotywowany zespół Warty do walki o każdy metr boiska niestety daje się zepchnąć do defensywy w pierwszych minutach i tracimy szybkie dwie bramki po niezdarnym rzucie karnym oraz po akcji oskrzydlającej gdzie najzwyczajniej zabrakło ścisłego krycia ze strony naszych defensorów. Mecz przebiegał w bardzo agresywnej atmosferze przy dużej ilości przewinień. Niestety sędzia tego dnia nie potrafił utemperować zapędów zawodników obydwu drużyn co mogło się skończyć kontuzjami. W pierwszej połowie otrzymujemy 2 żółte kartki w tym dla naszego bramkarza Kacpra Dolińczyka. Jednak z czasem gry to nasz zespół zdobywa wizualną przewagę i do przerwy odrabiamy straty 2:2. Po bramkach Mikołaja Tondela oraz Adriana Paradowskiego.

Po przerwie ciąg dalszy ostrej gry oraz wielu prowokacji, niestety po błędzie indywidualnym w obronie tracimy bramkę oraz bramkarza. Po strzelonej bramce sprowokowany Kacper nie wytrzymuje i zachowuje się niesportowo za co otrzymuje drugi żółty kartonik. Mimo przewagi liczebnej Lubuszanina to nasz zespół kreował grę z minuty na minutę coraz bardziej odsłaniając się . Sytuacje taką wykorzystuje zespół z Drezdenka, który w drugiej połowie preferował grę długą piłką, niestety tracimy kolejną bramkę i wynik nie zmienia się już do końca spotkania. Szkoda straconych punktów , nasi zawodnicy zbierają ważne doświadczenie po tego „typu” meczu. Warte uwagi jest to, że po czerwonej kartce między słupkami stanął zawodnik z młodszej kategorii Jakub Wójcik , który niejednokrotnie ratował zespół przed stratą kolejnych bramek.

Lubuszanin Drezdenko – Warta Gorzów ( 2:2 ) 4:2