W Kostrzynie bez punktów

20160522_110027

W niedzielę drużyna trampkarzy I wybrała się do Kostrzyna w ramach kolejnego spotkania Ligi Wojewódzkiej

Po porażce w ostatniej kolejce trampkarze Warty wybrali się do Kostrzyna z myślą o punkty , jednak spotkanie mimo dobrej gry nie przebiegło po naszej myśli. Gospodarze od poczatku ruszyli zdecydowanie do ataku , lecz nasi zawodnicy w bardzo dobry sposób operowali piłka i czesciej się przy niej utrzymywali. Warciarze podeszli do meczu mocno skoncentrowani. Niestety przy jednym z rzutów rożnych zabrakło jej i niekryty zawodnik z Kostrzyna z najbliższej odległości pakuje piłkę do bramki. Do przerwy mimo dobrej gry przegrywamy 1:0

Po rozmowach i motywacji w przerwie Warta wychodzi wyżej i stwarza coraz to groźniejsze sytuacje. Nasi zawodnicy nadal się uczą piłkarskiego rzemiosła i popełniają błędy . Ten również bezwzględnie wykorzystują gospodarze i mamy rzut karny na własne życzenie. 2:0 jednak nasi zawodnicy nie składają broni i walczą do końca o pozytywny wynik. Tego dnia było nas stać jedynie na bramkę kontaktową kapitana zespołu Michała Chojaka. Przegrywamy po dobrym meczu . Warto zaznaczyć, że znaczną większość naszego zespołu stanowili zawodnicy z rocznika 2002.

UKS Kostrzyn – Warta Gorzów (1:0) 2:1