Walka do końca w meczu Trampkarza I!

20181006_133118Wielkie emocje przyniósł sobotni pojedynek Warty Gorzów z Ilanką Rzepin. Do ostatniej minuty ważyły się losy ostatecznego rezultatu.

Mimo przewagi od pierwszych minut w posiadaniu piłki nie udokumentowaliśmy tego faktu objęciem prowadzenia. Stało się jednak odwrotnie i to goście strzelili pierwszą bramkę wykorzystując moment naszej dekoncentracji.  Wiara w końcowy sukces ani na moment nie została zachwiana i walczyliśmy o trafienie wyrównujące stan meczu.

Do przerwy straty nie odrobiliśmy, dlatego drugą połowę zaczęliśmy jeszcze bardziej zdeterminowani. Efektem coraz lepszej gry było trafienie Filipa Szmagalskiego na 1:1. Wiedzieliśmy, że to nie wszystko na co nas stać i dążyliśmy do wygranej. W kolejnych minutach mecz stał się bardzo otwarty i to Rzepin wykorzystał jeden z kontrataków obejmując prowadzenie 2:1. Pozostało niewiele czasu na wyrównanie, jednak Warciarze pokazali, że grają do końca i w ostatniej minucie meczu doprowadzili do wyrównania za sprawą bezpośredniego uderzenia z rzutu wolnego Denisa Szengarta!

Wynik remisowy wydaje się być sprawiedliwym z przekroju całego meczu. Cieszy nas fakt zdobycia punktu z trudnym przeciwnikiem, rozgrywając dobre spotkanie. Od poniedziałku rozpoczynamy przygotowania do kolejnej rywalizacji. Na rozkładzie widnieje Progres Gorzów, z którym przyjdzie nam się zmierzyć w najbliższą niedzielę o godz. 11:00 na ich terenie.

Warta Gorzów – Ilanka Rzepin 2:2 (0:1)