Warta II Gorzów – GKP Bogdaniec. Z trudem wywalczone zwycięstwo.

Po ciężkim boju wygrywamy w Bogdańcu. Warta II lepsza o jedną bramkę w meczu XVIII kolejki gorzowskiej A klasy.

Początek meczu nie zapowiadał tak wyrównanego spotkania, gdyż jak w poprzednich meczach inicjatywa była po naszej stronie, jednak sytuacji było jak na lekarstwo. Gospodarze odgrażali się kontratakami, które zazwyczaj kończyły się rzutami rożnymi. Z czasem przejęli też inicjatywę ale do przerwy był bezbramkowy remis.

W drugiej odsłonie spotkania odważnie rozpoczęli goście, gospodarze głównie nastawieni na kontrataki. Po jednym z nich strzelają na 1 – 0. Zawodnicy Warty od razu zabierają się do odrabiania strat i w kolejnej akcji wyrównują wynik meczu. Z rzutu wolnego strzela Kaczmarczyk, bramkarz broni, dobija Mateusz Mętlicki. Kolejne minuty przynoszą sytuacje dla obu drużyn, jednak to Warciarzom udaje się w końcówce meczu przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść za sprawą celnego strzału z trudnej pozycji Michała Markuszewskiego.

Po tym zwycięstwie zostajemy na trzecim miejscu w tabeli. W najbliższą niedzielę mecz z liderem.

GKP Bogdaniec – Warta II Gorzów 1 : 2 (0:0)