Warta II Gorzów – kolejne zwycięstwo

Efektowną wygraną Warty II zakończył się mecz 17 kolejki seniorskiej A klasy z zespołem Wicher Staw.

Mecz jak każdy poprzedni, od początku pod kontrolą naszych zawodników. W 9 minucie obejmujemy prowadzenie ale kilka minut później goście niespodziewanie wyrównują. Do przerwy trafiamy jeszcze dwukrotnie ale i przeciwnik strzela po błędzie naszej defensywy. W drugiej połowie błędów po naszej stronie zdecydowanie mniej, za to w ofensywie wciąż na plus. Ostatecznie wygrywamy 9-3 i dopisujemy kolejne 3 punkty do ligowej tabeli.

Warta II Gorzów – Wicher Staw 9:3 (3:2)