Warta II Gorzów. Zwycięstwo w Bogdańcu

W XX kolejce klasy A Warta II w Bogdańcu pokonuje Zjednoczonych Jeniniec 3-1.Początek meczu znakomity bo już w 6 minucie wyszliśmy na prowadzenie za sprawą „centrostrzału” Bartka Podsiadło. Kolejne minuty pierwszej połowy to wyrównana gra z szansami na gola dla obu drużyn. Przed przerwą zawodnicy Zjednoczonych wyrównują stan meczu po strzale głową jednego z zawodników. W drugiej części spotkania determinacja i chęć zwycięstwa naszych zawodników przełożyła się na dwie bramki w końcówce spotkania. Najpierw do siatki rywali trafił z bliska Michał Markuszewski, a wynik meczu w doliczonym czasie gry ustalił pięknym strzałem zza pola karnego w okienko bramki Bartosz Nowacki.

W przyszły weekend nasz zespół pauzuje w rozgrywkach A klasy.

Zjednoczeni Jeniniec – Warta II Gorzów 1-3 (1-1)