Warta II vs. Stilon II, czyli mecz na remis?

IMG_1908W sobotę zespół Juniora C2 podejmował swoich rówieśników zza miedzy! Drużyna Warty II Gorzów chciała znów dodać do swojego dorobku w lidze 3pkt. A jak było?

Oba zespoły stworzyły ciekawe widowisko! Akcje z jednej jak i z drugiej strony mogły się podobać. Lecz piłka nożna to gra błędów i po jednym z nich zdobywamy bramkę. Po stałym fragmencie i zamieszaniu w polu karnym nasz zawodnik pokonuje bramkarza Stilonu, również po naszym błędzie pada bramka, przy wyprowadzaniu piłki z obrony, bramkarz nie fortunnie zagrywa pod nogi rywala, co wykorzystuje zawodnik Stilonu i mamy remis. Warta jak i Stilon dążyły do zdobycia zwycięskiej bramki, tworząc sobie co jakiś czas sytuacje bramkowe. Pod koniec meczu mamy rzut karny, którego nie wykorzystujemy, dodać trzeba, że wynik był sprawą otwartą do ostatniego gwizdka sędziego.

Mecz stał na bardzo ciekawym poziomie, oba zespoły starały się rozwiązywać sytuacje na boisku bardzo szybko, ponieważ było bardzo mało miejsca ze względu na to iż zawodnicy skracali pole gry.

Dziękujemy kibicom Warty oraz Stilonu za miłą i fajną atmosferę na trybunach!

 

Warta II Gorzów 1-1 Stilon II Gorzów

Bramki:

Jurkiewicz

Skład:

Czyrka(Jarzynka),  Wróblewski(Orłowski), Górka, Matysik, Kujawa(Bałbaczyński), Wiśniewski(c), Jurkiewicz(Dziubiński), Pawlak, Tecław(Maludy), Niebieszczyński(Kwiatek), Januchowski(Szmagalski)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*