Warta II seniorzy – zwycięstwo w Ściechowie

W trzeciej wiosennej kolejce Warta II wygrała na wyjeździe 5-1 z Fenixem Ściechów.

Od początku meczu gospodarze podporządkowali się Warcie, która zdecydowanie ruszyła do ataku. Dwie znakomite ale niestety zmarnowane sytuacje sytuacje zemściły się kontratakiem gospodarzy, po którym faulowany w naszym polu karnym został zawodnik Fenixa. Rzut karny zamieniony na gola i niespodziewane objęcie prowadzenia w 12 minucie. Jednak konsekwencja w grze naszych zawodników i przede wszystkim skuteczność wyprowadza Warciarzy jeszcze przed przerwą na prowadzenie za sprawą trafień Łukasza Kopcia. W drugiej połowie dalsze natarcie na bramkę gospodarzy czego efektem kolejne bramki Mateusza Sobańskiego, Patryka Wierzbickiego oraz Sebastiana Surmaja.

W najbliższej kolejce zagramy na własnym stadionie z drużyną Wicher Staw, w sobotę o godz. 14.00

Fenix Ściechów – Warta II Gorzów 1:5 (1:2)