JUNIOR A – Warta liderem! Hat-trick Pryputniewicza!

72068659_2706834306043304_8652300600924438528_nW meczu na szczycie tabeli w Lidze Wojewódzkiej Warciarze okazali się lepsi od Promienia.

Ciekawe spotkanie zapowiadało się w Żarach gdzie zespoły Warty i Promienia zajmują czołowe miejsce w tabeli. Oba zespoły miały chęci zgarnąć 3 punkty, szczególnie że zespół Gospodarzy jak i Goście w ostatnich meczach pokonali Stilon Gorzów.

Pierwsze minuty spotkania to piłkarskie szachy oba zespoły sprawdzały siebie nawzajem. W 18 minucie meczu po dobrym dośrodkowaniu zawodnicy Warty zdobywają bramkę 0-1. Minutę później  Gospodarze po błędzie defensywy Warty doprowadzają do remisu 1-1.  Żaden z zespołów po stracie bramki nie spuścił głowy w dół a wręcz odwrotnie, w 23 minucie meczu bliźniacza akcja zespołu Warty, która daję prowadzenie naszemu Zespołowi. W 27 minucie meczu niezbyt dobre wybicie bramkarza Warty, które naprawia nasz obrońca, piłka w przetransportowana na połowę Promienia, w walce w bark w bark okazał się lepszy Pryputniewicz, który zdobywa swoją trzecią bramkę w tym meczu!

Pierwsza połowa kończy 1-3 dla Warty. W drugiej połowie Sulimenko wyszedł sam na sam z bramkarzem, minął go i bramka to była formalność. Goście się jednak nie poddali i zdobyli jedną bramkę z rzutu rożnego oraz bardzo dobrym uderzeniem popisał się zawodnik Promienia uderzając z zrzutu wolnego tzw. ,,okienko,,. W końcówce Jędrkowiak zdobywa dwie bramki ustanawiając wynik spotkania 3-6 dla Warty.

Promień Żary 3 – 6  Warta Gorzów