Warta wygrywa z Spartakusem w lidze trampkarza

21462613_1745484069085943_1774840652154807522_nKolejny mecz w wojewódzkiej lidze trampkarza rozegrał zespół Warty Gorzów, przeciwnikiem był Spartakus Zielona Góra.Był to dziwny mecz w którym obie drużyny postawiły na atak w ogóle nie przejmując się obroną. Mecz zakończył się zwycięstwem Warciarzy 6-0, jednak największe brawa należą się bramkarzom. Bronili pewnie i skutecznie, Adrian Łodziato w pierwszej połowie i Marcel Tecław w drugiej połowie (obronił rzut karny).

W drugiej połowie szarżującego na bramkę rywala Huberta Kwiatka powalił bramkarz drużyny przeciwanej i wyniku upadku Hubert złamał obojczyk i został przewieziony karetką do szpitala.

Życzymy Hubertowi szybkiego powrotu do zdrowia.

Warta Gorzów – Spartakus Zielona Góra 6-0 (5-0) bramki: Szyliński-3, Reszka, Bujak,  Wróblewski.

Warta Gorzów: Łodziato (Tecław) – Stondzik, Barański, Zieliński (Kaczmarek), Jurkiewicz (Sztuba) – Szulc, Bujak, Smacki, Szyliński (Przybysz), Wróblewski (Kwiatek) – Reszka