Ważna wygrana Juniorów Młodszych I z Kostrzynem!

20170318_104503Najciekawiej zapowiadający się mecz XIII kolejki spotkań Wojewódzkiej Ligi Juniorów Młodszych nie zawiódł. Wiele dynamicznych akcji, bramek oraz zwrotów akcji – to wszystko mogli zobaczyć Ci, którzy postanowili przybyć na to spotkanie.

Goście z Kostrzyna oraz gospodarze zdawali sobie sprawę z wagi sobotniego meczu. Wiele fizycznej walki oraz nieustępliwości mogliśmy zaobserwować od początku spotkania. Jako pierwsi na prowadzenie wyszli Warciarze za sprawą stałego fragmentu gry – rzutu rożnego. Od tej chwili wydawało się, że Gorzowianie mają wszystko pod kontrolą jednak kilka minut przed przerwą Kostrzyn doprowadził do wyrównania.

Drugą odsłonę z większym animuszem zaczęli gospodarze. Przewagę udało się udokumentować w 46 minucie. Krzysztof Stokop znalazł sposób na pokonanie bramkarza przyjezdnych. Tuż przed końcem zawodów goście ponownie doprowadzili do remisu, wykorzystując rzut karny. Kibice zgromadzeni na stadionie spodziewali się, że emocje, które spotkały ich tego dnia dobiegły końca. Jednak było to złudne odczucie, ponieważ już w kolejnej akcji Warciarze pokazali, że grają do końca i zdobyli zwycięską bramkę.

Warta Gorzów – UKS Dwójka Kostrzyn N/O 3:2 (1:1)
25′ Cudam (sam)
46′ Stokop
78′ Paradowski

Warta: Dolińczyk – Chojak Mateusz (41′ Kowalski Przymysław), Tondel. Sawoch, Podburaczyński – Dyc, Mierzwa, Chojak Michał, Stokop – Paradowski, Kowalski Adam.

Rezerwowi: Piasecki, Sołtysiak Bartosz.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*