Ważne zwycięstwo Trampkarza I!

vs ProgresW środę doszło do derbowego pojedynku. W lidze trampkarzy Warta na własnym terenie podejmowała Progres Gorzów.

Początek to brak koncentracji po stronie Warciarzy i już od pierwszej minuty przegrywaliśmy 1:0. Jednak ten zespół już nie raz pokazał, że potrafi się podnieść i szybko wrócić do gry. W kolejnych minutach gra przeważała w środku pola. Nieco po upływie kwadransa za sprawa rzutu wolnego gospodarze doprowadzili do wyrównania. W pierwszej połowie więcej bramek nie oglądaliśmy i zespoły schodziły do szatni przy rezultacie 1:1.

Początek drugiej odsłony meczu to mocniejsze ataki zawodników Progresu, które skrupulatnie neutralizowała defensywa Warty. Po godzinie gry zaobserwowaliśmy akcję, która ustaliła wynik meczu. Po stałym fragmencie piłka trafiła na ok 35 metr do Denisa Szengarta, który zdecydował się na oddanie strzału. Piłka trafiła do siatki obok nieco zdziwionego bramkarza przeciwników.

Odnotowaliśmy ważne 3 punkty i głęboko wierzymy, że małymi krokami nasza gra z meczu na mecz będzie wyglądała coraz lepiej. Do kolejnej rywalizacji dojdzie w Przylepie gdzie w najbliższą niedziele będziemy walczyć o kolejną wygraną.

Warta Gorzów – Progres Gorzów 2:1 (1:1)