WEWNĘTRZNE SZKOLENIE TRENERÓW

IMG-20180406-WA0002W dniu wczorajszym w siedzibie klubu odbyło się szkolenie trenerów wchodzących w skład sztabu szkoleniowego Akademii Piłkarskiej Warty Gorzów. Szkolenie miało na celu podnoszenie umiejętności naszych trenerów tak, aby prowadzone treningi stały na jak najwyższym poziomie.

Podczas szkolenia nasi trenerzy wymieniali się wiedzą oraz poglądami na temat prowadzenia jednostek treningowych. Każdy z trenerów brał czynny udział w dyskusji na temat tworzenia konspektu treningowego, doboru ćwiczeń do danego tematu czy przestrzegania programu szkolenia naszej Akademii. Oczywiście nie zabrakło także części praktycznej w czasie której nasi trenerzy poprowadzili przykładowy trening z grupą Młodzika.

Dzięki takiemu szkoleniu trenerzy wiedzą na jakie aspekty trzeba zwracać uwagę podczas tworzenia konspektu, ale także jak dobrze zrealizować dany trening w warunkach treningowych. Mamy nadzieję, że nasze treningi będą stały na jeszcze wyższym poziomie, dzięki czemu będą Państwo jeszcze bardziej zadowoleni z pracy naszego sztabu szkoleniowego.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*