Wielkie emocje przy Olimpijskiej!

Dzisiejszy poranek zespół ŻAKA III rozpoczął od kolejnego turnieju. Pomimo nieciekawej pogody na zbiórce pojawiła się duża liczba walecznych „warciarskich żaków”, którym nie straszne złe warunki pogodowe. Momentami emocje na prawdę sięgały zenitu!

Dzisiejszy turniej, pokazał co to znaczy grać do ostatniej sekundy i jak ważna jest walka do samego końca spotkania! Dobra postawa całej drużyny pozwoliła nam dziś zdobyć 6 ligowych punktów. Chłopcy pokazali  w meczu z UKS Chemik jak można ostatnią akcją meczu przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę! Nie brakło też bramki bezpośrednio z rzutu wolnego – pięknym strzałem w samo „okienko”  popisał się dziś Franek Polewicz! Wielkie emocje, dużo ambicji,  oraz kształtująca się odpowiedzialność zbiorowa,  – to wszystko pojawiło się w dzisiejszych zmaganiach naszych chłopaków! Na słowa uznania zasługuje również nasz „snajper” Adam Przybyłek, który nie zwalnia tempa i regularnie zdobywa bramki dla naszego zespołu – dziś tylko cztery… ale od początku sezonu ma już na koncie liczbę dwucyfrową!

Nasze rezultaty:

Warta III Gorzów  –  Stilon II Gorzów  0:2
Warta III Gorzów – UKS Wawrów  4:0
Warta III Gorzów – Progres III Gorzów  0:6
Warta III Gorzów – Spartak II Deszczno  0:3
Warta III Gorzów – UKS Chemik II Gorzów  3:2

KADRA:
Kuba Kołupajło, Antek Rybiński, Franek Polewicz, Adam Przybyłek, Kamil Grolewski, Kuba Kufliński, Julo Dubiel, Julek Kisielewski

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*