Wschowa mocniejsza w meczu Trampkarzy C1

DSC07779W miniony weekend Korona Wschowa odwiedziła Gorzów, by stoczyć walkę o ligowe punkty w lidze Trampkarzy.

Pierwsza połowa to bardzo fizyczna gra obu zespołów. Warciarze jako pierwsi znaleźli drogę do bramki przeciwnika jednak sędzia dopatrzył się spalonego przy tej sytuacji i gol nie został uznany. Wschowa stworzyła kilka sytuacji pod bramką gospodarzy jednak gole w pierwszej połowie nie padły.

Po zmianie stron obraz gry wyglądał podobnie jednak to goście poprawili celowniki i trzykrotnie pokonali goalkeepera Warciarzy. Mimo starań nie udało się zmniejszyć rozmiarów porażki i mecz zakończył się rezultatem 0:3.

Warta Gorzów – Korona Wschowa 0:3 (0:0)

Warta: Kulczyk – Wróblewski, Ksiądz, Górka, Aleksander Pawlak (41′ Wiktor Pawlak) – Orłowski (45′ Jacykowski), Wawrzyniak, Januchowski, Dawid Durda (41′ Szmagalski) – Hlebik, Piotrowski (47′ Szengart).

Rezerwowi: Ksawery Durda, Matuszak.