Wygrana inauguracja Juniorów Starszych II z Drezdenkiem

20170910_150259Pierwszy mecz w nowym sezonie rozegrali w ubiegłą niedzielę Juniorzy Starsi w lidze wojewódzkiej. Na własnym boisku gościliśmy rówieśników z Drezdenka.

Pierwsze minuty należały do Warciarzy, którzy zdecydowanie przejęli inicjatywę. Na efekty coraz składniejszych akcji nie trzeba było długo czekać ponieważ jeszcze przed upływem pierwszego kwadransa drogę do bramki znalazł Mateusz Wiernicki. Niestety mimo przewagi to goście zdobyli kolejną bramkę wykorzystując szereg błędów defensywy miejscowych. Na przerwę schodziliśmy remisując 1:1.

Rotacje w składzie oraz chęć pokazania się z jak najlepszej strony zawodników rezerwowych nie pozwoliła na obniżenie jakości gry Gorzowian w drugiej połowie. Konsekwencją tego były bramki dobrze dysponowanego tego dnia Krzysztofa Stokopa oraz Pawła Kulesy. Faktem godnym odnotowania, był również obroniony rzut karny przez Kacpra Dolińczyka. Gospodarze mający niemal od pierwszych minut mecz pod kontrolą odnieśli pierwsze zwycięstwo w nowym sezonie. Musimy jednak pracować nad skutecznością oraz eliminacją prostych indywidualnych błędów, aby gra stwarzała nam jeszcze więcej radości – tak po spotkaniu mecz z Drezdenkiem podsumował trener.

Warta Gorzów – Lubuszanin Drezdenko 3:1 (1:1)