Wygrana Juniorów Młodszych I w Sulęcinie

20170503_130251Ostatnim przeciwnikiem Juniorów Młodszych w terminarzu przed rundą rewanżową była Stal Sulęcin. Wyremontowany obiekt gospodarzy był szczęśliwszy dla przyjezdnych z Gorzowa.

W przeciwieństwie do poprzedniego mecz ze Wschową to Warciarze musieli gonić wynik od początku spotkania. Pobudzeni do walki goście odpowiedzieli trzema trafieniami i do szatni schodzili prowadząc 3:1.

Po przerwie ponownie to Sulęcin doszedł do głosu. Zawodnicy Warty będący myślami jeszcze w szatni popełniali nagminnie błędy pod własnym polem karnym. Ich konsekwencją była utrata dwóch bramek. Od tego momentu zaczęła się zarysowywać przewaga gości, która została udokumentowana tuż przed końcem zawodów. Ostatni gwizdek sędziego oznaczał wygraną 5:3. Faktem godnym odnotowania jest występ trzech zawodników z drużyny trampkarza: Jakuba Wójcika, Bartosza Żaka oraz Eryka Sulimenki, którzy stanęli na wysokości zadania i przyczynili się do wywiezienia z Sulęcina trzech punktów.

Stal Sulęcin – Warta Gorzów 3:5 (1:3)
…………………..12′, 33′ Griganiec
…………………..26’k, 80′ Paradowski
…………………..75’k Tondel

Warta: Wójcik – Chojak Mateusz, Tondel, Stokop (55′ Podburaczyński) – Griganiec, Mierzwa, Chojak Michał, Sołtysiak Bartosz (45′ Sawoch) – Paradowski, Sulimenko.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*