Wygrana Młodzików w Rąpinie !

11W niedzielę 14 maja nasza drużyna udała sie na kolejne ligowe spotkanie , tym razem gościliśmy w Rąpinie u miejscowego Leśnika.

Drużyna Warty Gorzów z meczu na mecz radzi sobie coraz lepiej w lidze okręgowej co można zauważyć po wynikach. Mecze przegrywane w niewielkim stopniu , przed tygodniem remis z Łucznikiem. Czas na zwycięstwo. Własnie z takim nastawieniem młodzi Warciarze wyszli na boisko i już w pierwszy minutach wychodzimy na prowadzenie za sprawą najmłodszego zawodnika na boisku. Aleksander Stanek melduje się w Rąpinie i mamy 0:1. Po zdobytej bramce do głosu doszli gospodarze , którzy do przerwy doprowadzają do wyrównania. Po przerwie rozochoceni gospodarze kontynuują napór co daje efekt w postaci drugiej bramki dla gospodarzy mamy wynik 2:1. W tej sytuacji drużynie sygnał do ataku daje nie kto inni niż kapitan. Denis Szengart początkowo trafia w słupek lecz kolejne dwie okazje mają swój finał w siatce gospodarzy. Wygrywamy na trudnym terenie 2:3. Do Gorzowa wracamy z tarcza i z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkania .

Leśnik Rąpin – Warta Gorzów ( 1:1) 2:3