Wygrana trampkarzy w Nowej Soli

IMG_20170903_104210 Drużyna Warty I występująca w lidze wojewódzkiej, w niedzielę zmierzyła się na wyjeździe z Arką Nowa Sól.Mecz od początku rozgrywany był pod Nasze dyktando, zespół miejscowy w większości złożony z chłopców z rocznika młodszego ustępował nam pod względem siły i szybkości. Do przerwy wynik 4-0 dla zespołu Warty. Po przerwie gospodarze częściej starali się nam zagrozić i strzelili jedną bramkę po kuriozalnych błędach. My mieliśmy jeszcze więcej dogodnych sytuacji do podwyższenia wyniku z których wykorzystaliśmy tylko dwie.

Reasumując zagraliśmy bardzo słabe zawody raziliśmy nieporadnością, złymi wyborami i nieskutecznością. Musimy jeszcze mocniej pracować i więcej myśleć w grze.

Kolejny mecz już w środę z Stilonem Gorzów na Naszym stadionie o 18.00.

Arka Nowa Sól – AP Warta Gorzów 1-6 (0-4) bramki: Smacki-2, Zdzichowski-2, Bujak, Reszka.

AP Warta Gorzów: Tecław (Łodziato) – Stondzik, Barański, Zieliński, Wróbleski – Szulc (Hachuła), Bujak (Jurkiewicz), Smacki, Szyliński (Wawrzyniak), Zdzichowski  – Rszka (Kwiatek).