Wygrana „w bólach!”

IMG_1195Zespół trampkarza II podejmował u siebie PUKS II.

Mecz nie mógł się podobać, ponieważ stał na słabym poziomie – zwłaszcza pierwsza połowa, gdzie było bardzo mało akcji. Warta II niby przeważała, gdzie miała okazje do strzelenia bramek po rzutach rożnych, ale tak samo mogła stracić po strzałach zawodników z PUKS z za pola karnego. Zespół PUKS ustawiony był bardzo głęboko, gdzie starał się wyprowadzać akcje długimi podaniami i to skutecznie wytrąciło z rytmu gry piłkarzy Juniora C2.

Po zmianie stron oraz po rozmowie trenera z zawodnikami w trakcie przerwy, można było dostrzec lekką poprawę w poczynaniach naszych zawodników. Akcje prowadzone bokami i środkiem boiska musiały przynieść w końcu bramkę! Po jednym ze stałych fragmentów gry Wiktor Matysik perfekcyjnie dośrodkowuje, a tam nie daje żadnych szans bramkarzowi Julian Niebieszczański – 1-0 dla Warty II. Bramka dała dużo „wiatru w żagle” trampkarzom, gdzie akcje kończyły się dużym zagrożeniem pod bramką PUKS II. Jedna z akcji z boku boiska daje nam rzut karny, gdzie po dośrodkowaniu zawodnik drużyny przeciwnej zagrywa piłkę ręką. Nasz zawodnik – Piotrek Wiśniewski – pewnym strzałem pokonuje bramkarza i już jest 2:0 dla Warty II. W tym momencie nasz zespół napierał coraz bardziej, co świadczy o tym iż w ciągu 5 minut po rzucie karnym, mamy około 10 innych okazji do podwyższenia wyniku i tego nie czynimy. Znów brakuje wykończenia i chłodnej głowy.

Do końca meczu Warta II panuje na boisku, zespół PUKS II nie jest w stanie zagrozić naszej bramce. Świadczy o tym iż zawodnicy z formacji obronnej, byli cały czas na połowie PUKS II. Zawodnicy „przyjezdni” mają jakieś zrywy lecz obrona Warty w tym momencie była nie do przejścia. Po jednej z akcji nasz kapitan ustala wynik meczu strzałem z dystansu – 3:0!

Z piekła do nieba – mecz wygrany, ale styl z pierwszej połowy zostawia wiele do życzenia! Do następnego meczu trzeba sporo poprawić. Naszym rywalem będzie zespół z Deszczna.

Mecz ze Spartakiem odbędzie się 10.10 w Deszcznie o godzinie 16:30.

Warta II Gorzów 3:0 PUKS II MAKSYMILIAN Gorzów