Wygrana w męczarniach!

IMG_1865W sobotę druga drużyna trampkarza Warty Gorzów udała się do Górzycy. Junior C2 po dwóch wcześniejszych wygranych miał i tym razem ochotę na zdobycie 3 punktów.

Mecz układa się dla nas znakomicie, bo już w pierwszej minucie obejmujemy prowadzenie. Spotkanie mamy pod kontrolą do … 10 minuty! Później to coraz odważniejsze ataki drużyny gospodarzy co skutkuje bramką wyrównującą. Popełniamy dość proste błędy w obronie i nie ma usprawiedliwienia na to, że już na początku meczu zawodnicy Warty opuszczają boisko po tym jak są brzydko faulowani i jeden z nich nie może już dokończyć spotkania. Zamiast grać tak jak na początku meczu staramy się dostosować do gry rywala. Mecz jest szarpany, brak płynnych akcji, częste wybijanie piłek w out bądź przerywany zostaje faulami z jednej jak i z drugiej strony. Strzelamy jeszcze dwie bramki przy jednej przeciwnika i wygrywamy 2:3 – trzeba zwrócić uwagę, że mogliśmy ten mecz zremisować bo dogodne sytuacje miała Odra. O tym spotkaniu trener jak i zawodnicy chcą jak najszybciej zapomnieć.

Ważne, że w mękach udaje nam się wygrać – to pokazuje charakter drużyny.

Już za tydzień podejmujemy zespół Stilonu II Gorzów.