Wygrywamy TWIN GAMES CUP w Zbąszynku!

35433298_936088063266500_2667715203860267008_nW dniu wczorajszym zawodnicy drużyn Młodzik I oraz Orlik I udali się do Zbąszynka, gdzie rywalizowali w świetnie zorganizowanym turnieju o zupełnie nowych zasadach! 

Niedzielny turniej prowadzony był w formule opartej na holenderskiej metodologi szkolenia dzieci i młodzieży. Zmagania prowadzono równocześnie na dwóch boiska i sumowano wyniki końcowy, co dla uczestników było czymś niespotykanym i powodowało dodatkowe emocje!

Nasi zawodnicy cały turniej mogą uznać za bardzo udany. Rywalizowaliśmy na dwóch boiskach równocześnie przez przeszło 90 minut, dzięki czemu każdy zawodnik z osobna spędził na murawie sporą liczbę minut, grając z dużą pewnością siebie i wiarą we własne umiejętności!

Rozgrywki zakończyliśmy na najwyższym stopniu podium z bilansem trzech zwycięstw. Na uwagę zasługuje jednak nie sam wynik, lecz powtarzalność i styl prowadzenia rywalizacji. Młodzi Warciarze z dwóch grup w większości spotkań byli drużyną, która potrafiła przejąć inicjatywę i nadawać ton grze co jest dla nas kluczowe!

Świetna postawa naszych zawodników miała również przełożenie na nagrody indywidualne! Jakub Marszałek dzięki pomocy całego zespołu odebrał statuetkę dla najlepszego zawodnika turnieju, zaś Miłosz Salej okazał się najlepszy w popularnym TURBOKOZAKU! 

Warto wyróżnić również organizatorów, czyli Zbąszynecką Akademię Piłkarską, która zaprosiła nas na wzorowo zorganizowany turniej, prowadzony w świetnej atmosferze, z wieloma dodatkowymi atrakcjami! Jeszcze raz wielkie dzięki i do zobaczenia!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*