Wyjątkowy turniej Skrzatów

27267795_1497860656978999_1748581820_o  W ostatni weekend byliśmy świadkami niesamowitego wydarzenia. Nasza grupa „Skrzatów” po raz pierwszy miała przyjemność zorganizować swój własny turniej i zaprosić swoich kolegów z innych drużyn do zabawy w turnieju o nazwie „Gra WARTA Świeczki”.

Z naszego zaproszenia skorzystały takie zespoły jak: Stal Gorzów, Ilanka Rzepin, WSP Abra, Football Factory oraz Stilon Gorzów. W czasie turnieju swoje umiejętności pokazały także dziewczynki z Akademii Cheerleaders Warty Gorzów. Turniej rozpoczęliśmy od uroczystego wyjścia na środek hali przy hymnie znanym z „Ligi Mistrzów”. Wszyscy zawodnicy mogli poczuć się wtedy jak największe gwiazdy piłki nożnej.  Następnie dla naszych widzów, którzy licznie zjawili się na trybunach wystąpiła grupa kids” oraz „junior” z naszej akademii cheerleaders. Po występach przystąpiliśmy do wielkiego grania!

Wszystkie spotkania tego dnia stały na najwyższym poziomie. Każdy zawodnik dawał się z siebie 110% aby razem z kolegami cieszyć się z strzelonych bramek. Jednak nasi młodzi adepci futbolu nie zapominali o czerpaniu radości z gry oraz postawie fair play. Po każdym faulu, zawodnicy przybijali przysłowiową „piątkę” i wracali do gry. Głównym hasłem naszego turnieju było „DUŻO GRANIA, MAŁO CZEKANIA”, dzięki czemu wszyscy zawodnicy mieli możliwość zagrać sporą ilość czasu.

Podczas trwania naszego turnieju nie zabrakło także atrakcji dla rodziców naszych pociech. Najpierw rodzice zmierzyli się w konkurencji „obij poprzeczkę”. Po zaciętej rywalizacji wyłoniliśmy zwycięzce, który otrzymał od nas zestaw smycz oraz piłkę. Dla reszty uczestników także znaleźliśmy mały upominek w postaci smyczek. Drugą konkurencją w, której zmierzyli się rodzice była tzw. „połówka”. Tym razem rozstrzygnięcie nastąpiło trochę szybciej, ale także było mnóstwo radości ze wspólnej rywalizacji. Oczywiście nie zabrakło też konkursu dla naszych trenerów, którzy także zmierzyli się w próbie trafienia w poprzeczkę. Po zaciętej rywalizacji wyłoniliśmy trójkę wygranych, którzy otrzymali od nas upominek w postaci portfeli.

Po rozegraniu wszystkich spotkań dotarliśmy do najbardziej oczekiwanego punktu turnieju, czyli do rozdania pucharów i medali dla naszych uczestników. Na zakończeniu swój występ miały też cheerleaderki z grupy senior, który zaprezentowały swój układ co bardzo spodobało się wszystkim zgromadzonych od  młodych zawodników po trenerów. Dla naszych małych adeptów futoblu mieliśmy także przygotowaną niespodziankę w postaci pizzy, którą mogli wspólnie zjeść z kolegami z drużyny za dobrą postawę w czasie turnieju!

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy spędzili z Nami ten wyjątkowy turniej oraz zespołom, które do nas przyjechały. Mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś nas odwiedzicie i wspólnie, będziemy mogli cieszyć się grą w piłkę nożną!

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*