Daleki wyjazd Orlików Młodszych!

fot1W sobotę (tj. 16 marca) zespół Orlików Młodszych wybrał się w daleką podróż do województwa zachodniopomorskiego! Celem podróży był Turniej zorganizowany przez akademię R-Football Goleniów!

W minioną sobotę w daleką podróż wybrali się zawodnicy z zespołu Orlik III. Tym razem odwiedziliśmy Goleniów leżący w województwie zachodniopomorskim! Pomimo dalekiej podróży, warto było wziąć udział w świetnie zorganizowanym turnieju!

Mieliśmy okazję rozegrać siedem niesamowicie wyrównanych spotkań trwających po 12 minut! Podczas całego Turnieju, byliśmy świadkami niesamowicie zaciętej rywalizacji między zaproszonymi zespołami. Ciekawe pojedynki jeden na jeden zarówno w obronie jak i ataku, konstruowanie akcji, oraz wspaniałe parady bramkarskie nie pozwalały zgromadzonej publiczności na chwilę nudy.

Tego dnia pierwszy zespół gospodarzy R-Football Goleniów zdominował Turniej. Pokonując wszystkie zespoły uplasowali się na pierwszym miejscu! Bez względu na miejsca, każdy zawodnik dnia tego został wyróżniony – otrzymaliśmy miłe upominki oraz medale!
„Dopóki walczysz – jesteś zwycięzcą” – kolejne doświadczenie zabieramy do plecaka i już jutro wracamy do treningów!

Dziękujemy Rodzicom za organizację wyjazdu i obecność podczas zmagań!
Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i ogromną porcję gry – do zobaczenia za rok!

KADRA:
Kołupajło, Chudy, Broszko, Hynek, Polewicz, Krawczyk, Sienkiewicz, Wołoszyn, Rybiński, Słowik,