Wykonane zadanie drużyny Juniora Młodszego

DSC_0252Zaledwie po trzech dniach od inaugurującego sezon meczu na murawę wrócili Juniorzy Młodsi. Tym razem ponownie na własnym terenie przyszło zmierzyć się z Lubuszaninem Drezdenko.

Spotkanie lepiej zaczęli gospodarze. Często gości w polu karnym Drezdenko co przyniosło rezultat w postaci pierwszej bramki niewiele po ponad kwadransie gry. Po bramce obraz zawodów nie zmienił się. Rządni trzech punktów Gorzowianie dążyli do powiększenia przewagi. Cel udało się osiągnąć w ostatniej minucie pierwszej połowy, błąd defensywy Drezdenka przytomnie wykorzystał Wiktor Wachowski.

Po przerwie Warta nie zamierzała zwalniać tempa, lecz Lubuszanin starał się wyprowadzać kontrataki, które sprawnie neutralizowali defensorzy gospodarzy. W 60 minucie prowadziliśmy już 3:0. Swoją drugą bramkę w meczu zdobył Kacper Pawlak po stałym fragmencie gry – rzucie rożnym.  Po tej bramce goście poczuli się rozgoryczeni i zdołali zdobyć bramkę, która przywróciła im nadzieje. Kilka minut później ponownie piłka ugrzęzła w siatce bordowo-granatowych po indywidualnym błędzie podczas wykonywania rzutu rożnego.  W międzyczasie mieliśmy bardzo niesportowe i nieprofesjonalne zachowanie trenera przyjezdnych, który zaczął dyskutować z kibicami używając słów powszechnie uznawanych za obraźliwe. Najlepszą odpowiedzą na takie zachowanie była czwarta bramka ustalająca wynik spotkania na 4:2 ponownie w wykonaniu Wiktora Wachowskiego.

Warta Gorzów – Lubuszanin Drezdenko 4:2 (2:0)