Wykonane zadanie Juniora Starszego II w zaległym meczu!

20171108_143113Dość nietypowo, ponieważ w środę został rozegrany zaległy mecz ze Spójną Ośno Lubuskie w ramach ostatniej IX kolejki Ligi Wojewódzkiej.

Drużyna Warciarzy przystępowała do tego meczu jako faworyt. Mimo tego wiedzieliśmy, że bez koncentracji i pełnej mobilizacji nie uda się osiągnąć zwycięstwa. Pierwsze minuty pokazały, że zespół gości wzmocniony zawodnikami, którzy na co dzień świadczą o sile zespołu seniorskiego nie podda się bez walki. Przewaga gospodarzy z minuty na minutę wydawała się coraz większa lecz nie przekładało się to na zmianę wyniku. Dopiero w ostatniej fazie pierwszej połowy udało się dwukrotnie pokonać bramkarza przyjezdnych.

Po przerwie w szeregach bordowo-granatowych było widać jeszcze większą chęć do zdobycia kolejnych bramek. Coraz składniejsze akcje owocowały w duży procent utrzymania się przy piłce na połowie przeciwnika. Odzwierciedleniem tego były dogodne sytuacje, które pozwoliły na zbudowanie czterobramkowej przewagi. Goście odpowiedzieli jednym tafieniem wykorzystując nieporadoność Gorzowian w szeregach defensywnych.

Faktem godnym odnotowania był występ czterech zawodników z zespołu Juniora Młodszego, którzy mieli niebagatelny wpływ na osiągnięty sukces. Tym samym Juniorzy Starsi zakończyli rundę jesienną i wywalczyli awans do grupy mistrzowskiej, w której wiosną będą walczyć o tytuł mistrza województwa.

Warta Gorzów – Spójnia Ośno Lubuskie 5:1 (2:0)
Knapiński 37′, 54′
Griganiec 44′, 87′
Paradowski 78′

Warta: Dolińczyk (77′ Szypiórkowski) – Wocal (46′ Surowiecki), Klebieko, Sawoch (70′ Tondel), Krysiak – Stokop, Markuszewski, Paprocki (53′ Chojak), Griganiec – Paradowski, Knapiński
(70′ Mierzwa).

Rezerwowi: Prętki, Leśniak

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*