Wymęczone zwycięstwo

Wczoraj Trampkarz II rozpoczął rundę rewanżową. Naszym przeciwnikiem była drużyna Spartaka Deszczno.Zdjęcie0098Początek meczu rozpoczął się dla nas bardzo dobrze, już w drugiej minucie wychodzimy na prowadzenie. Parę kolejnych akcji i prowadzimy 2-0. Niestety te dwie szybkie bramki uśpiły i rozluźniły nas. Dalsza część meczu to niestety festiwal błędów z naszej strony. W pewnym sensie oddaliśmy inicjatywę gościom, którzy często stwarzali sobie sytuacje i strzelili bramkę kontaktową. W przerwie powiedzieliśmy sobie parę słów i drugą połowę zaczynamy w lepszym stylu, dzięki czemu podwyższamy na 3-1. No i po raz kolejny zaczynamy grać bojaźliwie co zaczynają wykorzystywać goście. Po bardzo ciężkim meczy, wymęczyliśmy zwycięstwo, ale styl w jakim to osiągnęliśmy niestety nie zadowala. Wytłumaczeniem może być tylko to, że 3 dni wcześniej rozegraliśmy ciężki mecz i chłopacy mogli to czuć w nogach. Bierzemy się dalej do roboty bo w sobotę czeka nas wyprawa do niepokonanego Dobiegniewa.

Warta Gorzów -Spartak Deszczno 4-3(2-1)

bramki: Chodorowski 3,KaszubaZdjęcie0097 Zdjęcie0098 Zdjęcie0099