Wynik gorszy niż gra

44373159_597737937309269_1079180352108363776_nW dniu dzisiejszy zespół Orlika I podejmował na boisku w Wawrowie zespół Progresu Gorzów. Dla Warciarzy było to ostatnie spotkanie na własnym boisku w tej rundzie rozgrywek.

Początkowa faza meczu przebiegała pod znakiem badania się obydwóch zespołów. Jeden jak i drugi zespół starannie rozgrywał piłkę czekając na błąd rywala. Pierwsi błąd popełnili Warciarze, którzy stracili piłkę w środkowej strefie boiska, a rywale skrzętnie okazje wykorzystali wychodząc na prowadzenie po pierwszej kwarcie.

W drugiej kwarcie Warciarze zdecydowanie ruszyli na przeciwników czego efektem była szybko zdobyta bramka z rzutu wolnego. Chętni dalszych bramek zawodnicy Warty raz po raz zagrażali bramce rywali jednak w końcowej fazie akcji brakowało wykończenia. Niestety niewykorzystane sytuacje zemściły się na naszym zespole ponieważ goście w krótkim odstępie czasu zdobywają dwie bramki po rozegraniu rzutu z autu. Pod koniec kwarty zdobywamy bramkę z rzutu karnego niestety chwilę później rywale wykorzystują nasz błąd pod własną bramką i wychodzą na prowadzenie 4:2.

Na drugą połowę Warciarze wyszli ofensywnie usposobieni z chęcią doprowadzenia do remisu niestety kontry rywali tego dnia były dla nas zabójcze, a nasza organizacja w fazie przejściowej z ataku do obrony nie wyglądała na tyle dobrze aby przerywać akcję gości. Spotkanie kończy się zwycięstwem gości 8:3 lecz sama gra nie wyglądała tak źle na co wskazuje rezultat tego spotkania.

WARTA GORZÓW – PROGRES GORZÓW 3:8(2:4)

BRAMKI: Pakuła, Ostolski, Woźniak x1

SKŁAD: Sawicki – Szmagalski, Piotrowski, Błachowiak, Cupryniak (C), Ostolski, Woźniak