Wyrównany pojedynek Trampkarza I ze Zbąszynkiem

DSC07772W sobotnie popołudnie zespół Juniora C1 rozegrał wyjazdowe spotkanie w Zbąszynku, gdzie rywalizowaliśmy z miejscowym ZAP -em.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Wynik spotkania otworzyli gospodarze wykorzystując dezorganizacje naszej defensywy. Jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę wyrównującą bramkę zdobył Maciej Wesołowski, który bez zastanowienia wykorzystał precyzyjne dogranie Filipa Wawrzyniaka.

Po przerwie obraz gry wyglądał podobnie. Warciarze nastawieni na kontr ataki starali się przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Niestety po raz kolejny nie ustrzegliśmy się błędu w formacji obrony i to Zbąszynek objął prowadzenie 2:1. Do końca wierzyliśmy, że jesteśmy w stanie powalczyć choćby o remis jednak w kilku sytuacjach podjęliśmy złe decyzje i wynik nie uległ zmianie.

ZAP Zbąszynek – Warta Gorzów 2:1 (1:1)
……………………… 38′ Wesołowski

Warta: Kulczyk – Wesołowski, Ksiądz, Górka, Procukiewicz – Orłowski, Wawrzyniak, Januchowski, Pawlak Aleksander – Wesołowski, Piotrowski (53′ Matuszak).