Wysoka lokata Juniorów Starszych w Turnieju o Puchar Prezydenta!

20180204_144104Dla części naszych Juniorów Starszych niedziela stała pod znakiem rywalizacji w cyklicznym turnieju halowym organizowanym przez miasto Gorzów Wielkopolski.

W fazie grupowej rozlosowanej przed rozpoczęciem rywalizacji przyszło nam się zmierzyć z Piastem Karnin, Osadnikiem Myślibórz oraz Czarnymi Witnica. Pierwszy etap zakończyliśmy na 1. miejscu i o finał walczyliśmy z Orłem Międzyrzecz. Półfinałowe spotkanie rozstrzygnęliśmy 2:1 na naszą korzyść i wtedy stało się faktem, że wystąpimy w ostatnim meczu turnieju. Drugim finalistom okazał się faworyt grupy B – Chrobry Głogów.  Sympatycy piłki nożnej zgromadzeni na hali mieli przyjemność oglądać bardzo wyrównany i zacięty pojedynek. Mimo dobrej postawy szczęście opuściło nas w ostatnich sekundach i niestety ulegliśmy 1:0. Warto odnotować, że najlepszym zawodnikiem turnieju został reprezentant gorzowieskiej Warty – Konrad Cichosz.

Wartę reprezentowali: Krawczyński, Szypiórkowski, Wocal, Grzywaczewski, Dyc, Tondel, Mierzwa, Kopeć, Cichosz, Wojczal, Paradowski.

Rezultaty:
Warta Gorzów – Piast Karnin 4:0
Warta Gorzów – Osadnik Myślibórz 3:0
Warta Gorzów – Czarni Witnica 2:2
Półfinał: Warta Gorzów – Orzeł Międzyrzecz 2:1
Finał: Warta Gorzów – Chrobry Głogów 0:1

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*