Wysoka wygrana Juniorów Młodszych z Sulęcinem

20161001_110240Ostatnia kolejka przed rundą rewanżową została rozegrana na zastępczym boisku w Żubrowie, gdzie Warta podejmowała Stal Sulęcin.

Od pierwszego gwizdka sędziego goście przejęli inicjatywę w meczu. Gospodarze starali się bronic dostępu do własnej bramki oraz wyprowadzać kontra ataki. Wynik bezbramkowy utrzymywał się do ok 10 minuty, później Warciarze sukcesywnie trafiali do bramki przeciwnika. Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem 5:0.

Druga odsłona wyglądała podobnie. Poprawnie zorganizowana Warta w ofensywie forsowała linie obronną Stali. Mimo starań gospodarzy defensywa przyjezdnych nie pozwoliła sobie na stratę bramki. Wygraliśmy mecz z przeciwnikiem, złożonym z wielu młodszych chłopców, którym życzymy wytrwałości w dążeniu do poprawy własnych umiejętności.

Stal Sulęcin – Warta Gorzów 0:10 (0:5)