JUNIOR A1 – Wysoka wygrana Juniorów Starszych!

70403320_1001318070217302_7125653062516998144_nPewna i wysoka wygrana Juniorów Starszych w Słubicach.

Warciarze wysoko wygrali z Polonią Słubice. Dominacja i konsekwencja naszych zawodników przyniosła efekt w wyniku. W 15 minucie wynik meczu otworzył Markuszewski, który dobił piłkę do pustej bramki zespołu Gospodarzy. Kolejne minuty spotkania to przewaga naszych zawodników, którzy kontrolowali całe spotkanie pod swoje dyktando. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0- 4. W drugiej połowie Warciarze konsekwentnie i cierpliwie budowali swoje ataki, które przyniosły nam 6 bramek.

Polonia Słubice 0 – 10 Warta Gorzów