Z Orłem na remis

44486013_648711732196975_6284988195864051712_nRzut karny 93 minucie decyduje o wywalczeniu jednego punktu z meczu wyjazdowego

W czwartek ( 17.10) Junior B3 wybrał się do Międzyrzecza aby rozegrać przełożone spotkanie z weekendu. Mecz stał na dobrym poziomie z jednej jak z drugiej strony. Pierwsza połowa nie przyniosła bramek i na przerwę oba zespoły zeszły przy wyniku 0-0.
Druga połowa meczu z przewagą gospodarzy. Czym kończy się utratą bramki w 55 minucie.  Prostopadłe zagranie i zawodnik z piątego metra uderza przy słupku, nasza obrona nie zdążyła nadążyć za akcją, Orzeł wychodzi na prowadzenie 1-0. Warta zabrała się do pracy od razu ale nie potrafiliśmy znaleźć recepty na bramkarza gospodarzy. W doliczonym czasie gry mamy rzut rożny, cały zespół pojawił się w polu karnym, duże zamieszanie po rzucie rożnym i sędzie odgwizduje dotknięcie ręką przez zawodnika z Międzyrzecza. Na swoje barki i pełną odpowiedzialność wziął nasz Kapitan Paweł Kozłowski, który pewnie pakuje piłkę w siatce (1-1). Z Międzyrzecza wywozimy 1 pkt.

Skład: Tecław, Materka, Popadowski, Matysik, Ogiełło, Bałdych, Kostkiewicz, Laskowski, Romanowicz, Kozłowski (c), Kropidłowski, Leszczyński, Mielnik