(za) Wysoka porażka w pierwszym meczu barażowym

W pierwszym meczu barażowym o Centralną Ligę Juniorów do lat 17 przegraliśmy z Odrą Opole 0 – 4 .

Pierwsze minuty spotkania nie zwiastowały wysokiego zwycięstwa mistrza woj. Opolskiego. Zawodnicy Odry przeważali, często dośrodkowywali w pole karne,  a Warciarze poza dobrą organizacją w obronie odgrażali się stałymi fragmentami oraz kontratakami. Niestety pechowa była 30 minuta spotkania, po rzucie wolnym z bocznego sektora strzelamy do własnej bramki.

Druga połowa rozpoczęła się znakomicie … dla zespołu z Opolszczyzny gdyż po kilkudziesięciu sekundach było 0 – 2. Gospodarze próbowali, ambitnie walczyli, jednak duża nerwowość i niekonsekwencja w grze pozwoliła przeciwnikom na strzelenie kolejnych goli.

Przed rewanżem Odra ma sporą zaliczkę, dodatkowo przywiezioną z naszego terenu. Jednak należy pamiętać, że dopóki piłka w grze wszystko może się zdarzyć i nasi zawodnicy z wiarą udają się już w najbliższą środę do Opola!

Rewanż w środę 27 czerwca o godz. 17.00.

Warta Gorzów – Odra Opole 0 – 4 (0 – 1)

Warta: Podsiadło – Sułek (53′ Wierzbicki), Panachida, Surowiecki, Kurasz – Chojak Mateusz (43′ Świtała), Markuszewski, Chojak Michał, Nowacki, Sulimenko – Knapiński