Zaczarowana bramka Kostrzyna

57109878_1169953999879904_66559756726173696_oW sobotę Junior D1 udał się do Kostrzyna na mecz z Celulozą. Drużyna miejscowych po ostatniej porażce w derbach miasta chciała zwyciężyć i tak się stało…

W meczu od samego początku do końca byliśmy zespołem dominującym oraz częściej posiadającym piłkę. Młodzik Warty stworzył sobie mnóstwo sytuacji do objęcia prowadzenia w meczu, lecz bramka gospodarzy tego dnia była zaczarowana. Nasza każda sytuacja, którą sobie wypracowaliśmy, nie mogliśmy zamienić na bramkę. Sporadyczne kontry Celulozy przynoszą im gola … samobójczego.

Druga połowa to natarcie młodych Warciarzy, co chwila stwarzamy sobie sytuacje strzeleckie lecz nie przynosi to skutku. Tego dnia bramkarz Celulozy był nie do pokonania! Druga bramka pada w ostatniej minucie spotkania co przekłada się na porażkę młodych piłkarzy z Gorzowa.

Dodać trzeba, że gra naszego zespołu była wyśmienita, otwarcie gry, budowanie, kreatywność zawodników oraz akcje indywidualne były na najwyższym poziomie.

Gratulacje dla Kostrzyna! I brawa dla Warciarzy!

Dziękujemy licznie zgromadzonym rodzicom za doping!

 

UKS Celuloza Kostrzyn 2:0 AP Warta Gorzów

 

Skład:

MACIEJ GÓRKA, MIKOŁAJ BOROWSKI, KACPER ZIEMBAKOWSKI, MAKSYMILIAN HRABSKI, FABIAN CZARNECKI, MATEUSZ KINA, DANIEL POPUCEWICZ, JAKUB MARSZAŁEK, HUBERT WIELEBA, PIOTR CHMIEL, PAWEŁ PAZIEWICZ, MARCIN BRANDEBURA, MATEUSZ KACZOROWSKI, FILIP ROSZAK

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*