Zaczarowana bramka Kostrzyna

57109878_1169953999879904_66559756726173696_oW sobotę Junior D1 udał się do Kostrzyna na mecz z Celulozą. Drużyna miejscowych po ostatniej porażce w derbach miasta chciała zwyciężyć i tak się stało…

W meczu od samego początku do końca byliśmy zespołem dominującym oraz częściej posiadającym piłkę. Młodzik Warty stworzył sobie mnóstwo sytuacji do objęcia prowadzenia w meczu, lecz bramka gospodarzy tego dnia była zaczarowana. Nasza każda sytuacja, którą sobie wypracowaliśmy, nie mogliśmy zamienić na bramkę. Sporadyczne kontry Celulozy przynoszą im gola … samobójczego.

Druga połowa to natarcie młodych Warciarzy, co chwila stwarzamy sobie sytuacje strzeleckie lecz nie przynosi to skutku. Tego dnia bramkarz Celulozy był nie do pokonania! Druga bramka pada w ostatniej minucie spotkania co przekłada się na porażkę młodych piłkarzy z Gorzowa.

Dodać trzeba, że gra naszego zespołu była wyśmienita, otwarcie gry, budowanie, kreatywność zawodników oraz akcje indywidualne były na najwyższym poziomie.

Gratulacje dla Kostrzyna! I brawa dla Warciarzy!

Dziękujemy licznie zgromadzonym rodzicom za doping!

 

UKS Celuloza Kostrzyn 2:0 AP Warta Gorzów

 

Skład:

MACIEJ GÓRKA, MIKOŁAJ BOROWSKI, KACPER ZIEMBAKOWSKI, MAKSYMILIAN HRABSKI, FABIAN CZARNECKI, MATEUSZ KINA, DANIEL POPUCEWICZ, JAKUB MARSZAŁEK, HUBERT WIELEBA, PIOTR CHMIEL, PAWEŁ PAZIEWICZ, MARCIN BRANDEBURA, MATEUSZ KACZOROWSKI, FILIP ROSZAK