Żak I wygrywa turniej Orzeł Cup !

46409849_270238300303474_4483823888542728192_nW dniu dzisiejszym (18.11)  zespół żaka I zagrał w turnieju organizowanym przez Orła Międzyrzecz.

Nasz zespół podzielony na dwa zespoły przystąpił do rywalizacji w dzisiejszych zwodach, dzięki temu chłopcy mogli bardzo efektywnie spędzić czas na boisku.

W poczynaniach młodych Warciarzy było widać że to ich pierwsze wejście na hale,  w początkowej fazie turnieju zauważalne były trudności w dostosowaniu się do nowych warunków. Z każdym meczem nasze zespoły grały coraz lepiej. Największym plusem turnieju jest fakt że nasi zawodnicy stoczyli mnóstwo pojedynków jeden na jeden, w tym elemencie zagraliśmy bardzo dobrze, natomiast brakowało skuteczności, zarówno jeden jaki i drugi zespół był bardzo nie skuteczny pod bramką przeciwnika, szczególnie dało się to odczuć  w grze drugiego zespołu, który stwarzał raz za razem ciekawe sytuacje ale zabrakło wykończenia.

Pierwszy turniej za nami, Warta I wygrywa turniej, Warta II zajmuje piąte miejsce, był to niezły turniej w naszym wykonaniu, natomiast na pewno pokazał że mamy jeszcze nad czym pracować.

Organizatorom dziękujemy za fajny turniej i zaproszenie, a naszym rodzicom za wytrwałość i wsparcie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*