Żak II na pikniku „W rodzinie siła”

DSC_0378

Ostatnia niedziela dla zawodników  Żaka II była wyjątkowo pracowita. Najpierw rozegrali sparing później, reprezentowali naszą akademię na pikniku rodzinnym organizowanym przez Gorzowskie Centrum Pomocy Rodzinie.

Na całym terenie rozłożonych było mnóstwo atrakcji, swoje miejsce mieli także policjanci, straż pożarna,szkoła tańca ale przede wszystkim nasza Akademia . Chłopcy  rozegrali pokazowy mecz, sprawiając, że rodziny, które tego dnia przybyły na plac Papieski z zainteresowaniem podchodziły do naszego stanowiska.

Trenerzy T.Jankowski i Ł.Kowalkowski zorganizowali małe zadania dla przybyłych dzieci, po których mogły otrzymać gadżety naszego klubu, min. szaliki, długopisy, smycze, portfele i wiele innych.

Wielkie uznanie dla  chłopców, którzy mimo wysokiej temperatury czynnie uczestniczyli w promowaniu naszej drużyny. Ogromnym zdziwieniem dla trenerów był fakt, że po niespełna 5 minutach licznie zgromadzeni ludzie spacerowali z ulotkami w rękach i z zaciekawieniem podchodzili zadając pytania dotyczące zapisów do naszej Akademii.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*