Żaki na turnieju Agroimpex CUP!

W dniu dzisiejszym (19.02) dwa nasze zespoły żaka wzięły udział w turnieju organizowanym przez Błękitnych Dobiegniew  o puchar prezesa firmy Agroimpex.

16838048_1760346320657828_263360525_n

Nasze zespoły w fazie grupowej znalazły się  w dwóch innych grupach i tak drużyna żaka I mierzyła się z Błękitnymi Dobiegniew I (0-0) , Stalą Gorzów (1-0) oraz Puksem Maksymialian (5-0), natomiast drużyna żaka II z drużyną Błękitnymi Dobiegniew II (1-0) , AP Kania Cup ( 0-2) i drużyną Puks Maksymilian II (0-0).

Po fazie grupowej graliśmy kolejne mecze , żak I zagrał z Kania Cup (0-0) i Puksem Maksymialan (1-0) , natomiast żak II rywalizował z drużynami Puks Maksymilian II (0-0) i Stalą Gorzów (0-2).

W turnieju zwyciężyła drużyna Błękitnych Dobiegniew I  , zespół żaka I zajął 3 miejsce , a żaka II miejsce 7.

Cieszy fakt że drużyna żaka I zagrała bardzo dobre zawody , pokazując dobrze zorganizowaną ,ofensywną grę , która była poparta składnymi akcjami, drużyna żaka II , która jest budowana od niedawna zebrała cenne doświadczenie , które z pewnością zaprocentuje w dalszym etapie , pocżątkowa niepewność z meczu na mecz była coraz mniejsza i chłopcy grali coraz bardziej odważnie.

W najbliższą sobote oba zespoły zaprezentują się ponownie na turnieju Warta Cup !

Organizatorom dziękujemy za zaproszenie.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*