Zakończenie ligowych zmagań żaków!

To już ostatni Ligowy Turniej grupy ŻAK III w rundzie wiosennej. Zawodnicy przez 5 tygodni mieli okazję zaprezentować swoje piłkarskie umiejętności, a także zawierać nowe boiskowe znajomości!

Rozgrywki ligowe wśród żaków powoli dobiegają końca, więc czas na podsumowanie występów „warciarskich” żaków! Ostatni turniej został zorganizowany przez FA Chemik Gorzów  w pobliskich Chwalęcicach, który zakończył się nie do końca tak jak chcielibyśmy. Początkowe fazy gry dawały dużo nadziei – dobre wymiany podań, wiele akcji ofensywnych zakończonych strzałami na bramkę ze strony młodych Warciarzy… Niestety piłka nie zawsze odnajdowała drogę do bramki i musieliśmy uznawać wyższość rywali.

Zawodnicy jednak, wiedzą że aby osiągać sukcesy, trzeba ciężko pracować, więc przygotowują się już do kolejnego sezonu. Powrót do treningu, kolonie piłkarskie, wyjazd na obóz piłkarski – to wszystko przed nami! Cel jest jasny – rozwijać pasję i umiejętności!

Runda dobiegła końca, ale przed nami kolejne wielkie piłkarskie święto, o którym w naszej grupie chłopcy często rozmawiają! Mundial 2018 to jeden z najczęstszych tematów do rozmów nawet podczas treningu! W związku z tym chłopcy wracają z turnieju wyposażeni w niezbędniki kibica , w którym na bieżąco mogą wpisywać wyniki spotkań i śledzić występy swoich ulubionych drużyn!

Dziękujemy bardzo rodzicom – kibicom za obecność, wsparcie i wspaniały doping na każdym turnieju!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*