Zwycięska inauguracja juniorów młodszych

56169752_365723690693579_4089971427539681280_n Juniorzy młodsi zainaugurowali sezon w lidze wojewódzkiej meczem z PUKS Maksymilian Gorzów.

Mecz od początku był wyrównany, a zespoły największe zagrożenie stwarzały po stałych fragmentach gry. Pierwszą okazję dla Warty  stworzył Eryk Sulimenko, który dograł piłkę wzdłuż bramki, próbę strzały Konrada Smackiego zablokował bramkarz a dobitkę Bartosza Nowackiego  zablokowali obrońcy. Pierwsza bramka padła po rzucie wolnym wzorowo wykonanym przez Bartosza Nowackiego. Na dwa zero warta podwyższyła po rzucie rożnym zagranym przez  Konrada Smackiego, piłkę do bramki wepchnął Mikołaj Barański. 

Po przerwie była już całkowita dominacja zespołu Warty, która do strzelenie bramki na trzy zero stworzyła sobie co najmniej pięć dogodnych okazji, swoich szans próbowali: Szymon Ratyński, Jakub Pryputniewicz i ponownie Samcki, Nowacki, Sulimenko. Bramka padła po dwójkowej akcji Nowacki-Sulimenko. Na cztery zero podwyższył Nowacki po błędzie obrońców, a wynik ustalił Smacki po kombinacyjnej akcji całego zespołu.

Było to udane popołudnie, Naszego zespołu, który rozegrał dobre spotkanie z lokalnym rywalem. Studzimy emocje, polewamy głowy zimną wodą i od poniedziałku trenujemy jeszcze mocniej przygotowując się do kolejnego ważnego i trudnego meczu z Ceulozą w Kostrzynie 6 kwietnia o 11.00.

Warta Gorzów – PUKS Maksymilian Gorzów 5-0 (2-0) bramki: Nowacki-2, Sulimenko, Barański, Smacki.

Warta Gorzów: Łodziato (Ciosek) – Pryputniewicz (Skrzypczak), Brański, Kozłowski, Stondzik – Zdzichowski (Borkowski), Bujak, Smacki (Czerwonka), Nowacki (Talar), Ratyński (Jędrkowiak) – Sulimenko (Reszka)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*